KETONY MALINOWE FAKTY DLA ZDROWIA

Czytając wyrażenie pierwsze co metodą skojarzenia odgadujemy to związek wyrażenia z malinami. Mamy rację. To jest strzał w dziesiątkę. Kojarzenie jest faktem i istotnym początkiem w drodze do wyjaśnienia istoty i definicji czym są ketony malinowe i jakie mają znaczenie dla naszego zdrowia.

Już amerykańscy i chińscy naukowcy jako badacze tematu i znawcy wyjaśnili nam dokładnie istotę tego jaki wpływ na nasze zdrowie mają ketony malinowe.

Ketony malinowe istota definicji

Ketony malinowe to związki, które odpowiadają w malinach za ich charakterystyczny i oryginalny smak. Dotąd ketony były opisywane zawsze w nawiązaniu do kosmetyki, a teraz i zdrowie i nasz organizm może czerpać z tego bogactwa i to w wielu obszarach.

Ketony malinowe - fakty

Jakich?

ODCHUDZANIE, PRZEMIANA MATERII

Ketony malinowe są bardzo dobrze działającym składnikiem na przemianę materii. Jest idealnym termogenikiem; rozgrzewa i pobudza organizm do spalania tłuszczu. Zapobiegają tez pogłębianiu się już występującej otyłość poprzez zapobieganie otłuszczaniu wątroby.

MŁODOŚĆ, PIĘKNO SKÓRY

Ketony malinowe to także cudowny odmładzający skórę, ujędrnia i nawilża skórę.

INFEKCJE

Podnosi odporność organizmu, a także już w trakcie stanu zapalnego, gorączki szybko wspiera walkę organizmu z wirusami i bakteriami atakującymi organizm.

Ketony malinowe - fakty

WZROK

Ketony malinowe poprawiają także i to bardzo ostrość wzroku.

CIŚNIENIE

Substancja z malin jest także naturalnym lekiem w przypadku zbyt wysokiego ciśnienia.

 

 

TABLETKA Z KETONAMI TO DOBRY KROK, SAMA MALINA JAKO ŹRÓDŁO KETONÓW JUŻ NIESTETY NIEKONIECZNIE

Ta zaskakująca teza ma swoje uzasadnienie. Otóż tutaj dwie istotne informacje i dowody tego twierdzenia.

 • Jeden kilogram owoców to stężenie tylko 1 mg ketonów, a dzienna dawka jaka jest niezbędna jako zapotrzebowanie dla organizmu człowieka to aż 200 mg.Ketony malinowe - fakty
 • Drugi argument jest też dość oczywisty: maliny po 48 godzinach od zerwania muszą być spożyte, bo inaczej ulegają rozkładowi.

Dlatego sproszkowany ekstrakt ketonów malinowych jest nam bardzo potrzebny. Dietetycznym okiem i z medycznego punktu widzenia pożywienie znowu jest przykładem naturalnego leku. Do tego kwestia zalet dla dobrej przemiany materii i odchudzania.

 

 

Bernardeta Nosek - Copywriting  Bernardeta Nosek

Copywriterka, blogerka, dietetyk, fanka pisania.
Pasjonatka ziołolecznictwa i medycyny naturalnej.
nikita757@o2.pl

16 thoughts on “KETONY MALINOWE FAKTY DLA ZDROWIA

 • 1 marca 2017 o 09:08
  Permalink

  Ciekawe informacje o których nie miałam pojęcia. Uwielbiam maliny, a nie wiedziałam o tak cudownych właściwościach. Musze rozważyć zakup takich tabletek. 🙂

  Odpowiedz
 • 1 marca 2017 o 09:17
  Permalink

  O zbawiennych właściwościach malin wiedziałam. Ale, że lepiej jest spożywać tabletkę z malinowymi ketonami, niż same owoce to już nie 🙂 To dobrze, że istnieje taka możliwość, bo sezon na maliny trwa krótko 🙂 Chociaż są pyyyyyszne. To moje ulubione obok jabłek owoce.

  Odpowiedz
 • 6 marca 2017 o 09:13
  Permalink

  Przydatne bo o tym nie wiedziałam…maliny chodzą za mną już jakiś czas…echh trzeba jeszcze poczekac na te świeże aromatyczne.

  Odpowiedz
 • 16 marca 2017 o 08:41
  Permalink

  Dużo interesujących informacji. A swoją droga lubię bardzo malinki i czasami się nimi raczę 🙂 Pozdrawiam serdecznie z Wietnamu 🙂

  Odpowiedz
 • 16 marca 2017 o 09:00
  Permalink

  Uwielbiam maliny, ale fakt, szybko się psują. Nie wpadłam na to, że pomagają również w odchudzaniu.

  Odpowiedz
 • 27 marca 2017 o 19:41
  Permalink

  Na początku wakacji zawsze z wielką radością witam pojawienie się malin na krzakach, pod ich koniec potrafię je już śmiertelnie nienawidzić. 😉

  Odpowiedz
 • 4 maja 2017 o 11:36
  Permalink

  Herbatka malinowa (suszone lub mrożone owoce) to najmilsza rzecz jaka mnie spotyka gdy na zewnątrz plucha i wirusy łatwo się rozprzestrzeniają.

  Odpowiedz
 • 5 maja 2017 o 09:05
  Permalink

  Uwielbiam maliny, w przeciwieństwie do suplementów diety 😉 Uważam, że najlepiej odżywiać się sezonowo i lokalnie, choć mrożone maliny w środku zimy też mi się zdarzyły 🙂

  Odpowiedz
 • 3 sierpnia 2017 o 15:54
  Permalink

  Uwielbiam maliny, jem je prawie codziennie – latem, a zima mrozone jako dodatek do sniadaniowych nalesnikow 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply

%d bloggers like this: