RZUCANIE PALENIA PAPIEROSÓW – WSPARCIE OD ZIÓŁ

Uzależnienie od tytoniu to bardzo ciężka forma uzależnienia i to niezależnie czy jest to rzucanie palenia, które trwało kilka tygodni czy długie lata. Objawy odstawienne te od psychiki jak i fizyczne potrafią być bardzo dokuczliwe. Dlatego dzisiaj propozycje mieszanek ziołowych pomocnych w tej walce. Szybkie i sprawdzone sposoby na rzucanie nałogu palenia papierosów – wsparcie od ziół dające szybsze efekty w walce z papierosowym uzależnieniem. W każdym wieku nikotyna i uzależnienie od niej stanowią duże wyzwanie. Nie ma tutaj jednej reguły. Kiedy ktoś pali lata, a kiedy ktoś tą używkę stosuję np. miesiąc. Dlatego zapraszam do lektury wpisu. Znowu zapewnię Was Kochani o wsparciu od natury.

 

RZUCANIE PALENIA

rzucanie palenia

NAPAR TŁUMIĄCY SYNDROM ODSTAWIENIA TYTONIU

Bierzemy po 25 g:

WYKONANIE

3 łyżeczki zalać 0,5 l wrzątku. Parzyć 10 minut. Gdy poczujemy ochotę na „dymka” pijemy szklankę naparu.


HERBATKA OCZYSZCZAJĄCA I WZMACNIAJĄCA ORGANIZM W WAPŃ

Należy bardzo często pić napary z owoców dzikiej róży, lucerny, rumianku, jeżyny. Te właśnie rośliny pomogą organizmowi szybciej dojść do równowagi po udanej walce z nałogiem.

rzucanie palenia


MIESZANKA POMAGAJĄCA ZWALCZYĆ KASZEL NIKOTYNOWY

Kaszel nikotynowy to bardzo męcząca dolegliwość w czasie rzucania nikotyny jak i już po odstawieniu papierosów. Żeby pozbyć się tego kaszlu trzeba codziennie pić herbatkę ziołową.

SKŁADNIKI

Bierzemy po pół łyżeczki macierzanki i mniszka lekarskiego.

WYKONANIE

Zalewamy te zioła pół szklanki wrzątku i parzymy przez 10 minut pod przykryciem przynajmniej 2 razy dziennie. Macierzanka oczyszcza krtań, oskrzela, mniszek z kolei ułatwia wydalanie toksyn z organizmu.


Walka z nałogiem  to naprawdę wielkie wyzwanie. Jednak mając w apteczce zioła jako pomoc rzucanie nałogu palenia okaże się wielkim sukcesem. Ważne jest niewątpliwie wsparcie i motywacja bliskich, a także samozaparcie osoby palącej. Najwięcej przecież zależy od dobrego nastawienia palacza. Więc może opowiecie w komentarzach o swoich przypadkach nałogowych, a może wspieraliście w tym kogoś z bliskich, by rzucił nałóg tytoniowy?.

 

Bernardeta Nosek - Copywriting  Bernardeta Nosek

 

 

One thought on “RZUCANIE PALENIA PAPIEROSÓW – WSPARCIE OD ZIÓŁ

Leave a Reply

%d bloggers like this: