Przemiana materii – zioła wspierające

Najpopularniejsze zioła na szybszą przemianę materii

Przemiana materii to istotny temat w kwestii odchudzania.Dzisiaj w moim wpisie najpopularniejsze zioła, które wspierają w temacie. Za to, by nasz organizm miał prawidłowy metabolizm odpowiadają właśnie rośliny. Mała pigułka ziołowa z moimi propozycjami oraz definicja pojęcia: przemiana materii poniżej.

Przemiana materii  – definicja

Inaczej metabolizm, od niego zależy jak szybko trawimy pożywienie i czy ono się odkłada niebezpiecznie czy nie i jest spalane. Każdy człowiek ma swój inny rytm przemian. Jest to zależne od wielu czynników. Stylu życia, ilości spożywanych pokarmów.

 

 NAJPOPULARNIEJSZE ZIOŁA NA SZYBSZĄ PRZEMIANĘ MATERII

MNISZEK LEKARSKI

Najpopularniejsze zioła na szybszą przemianę materii

Jest to bardzo ważne zioło ponieważ zapobiega odkładaniu tłuszczów i przyśpiesza przemianę materii. Pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu. Dodatkowo działa żółciopędnie, oczyszcza organizm z toksyn.

 

 

 


POKRZYWA

Najpopularniejsze zioła na szybszą przemianę materii

Nazywana królową ziół. Po pierwsze ma plus już największy za to, że jest skarbnicą witamin, czyli wzmacnia nas. Taki koktajl z pokrzywą w roli głównej oprócz dużego energetycznego sprintu oczyszcza organizm z toksyn, a przez to wpływa bardzo dobrze na przyśpieszenie metabolizmu.

 

 

 

 

 


BRATEK POLNY

Najpopularniejsze zioła na szybszą przemianę materii

To bardzo słodkie zioło przypominające w smaku trochę miodowy napój jest idealne dla osób, które nie mogą innymi sposobami przyśpieszyć przemianę materii i już się poddają. Bratek przy tym uwalnia dodatkową energię. To także takie działanie 2 w 1. Jest ziółkiem działającym bardzo moczopędnie.

 

 


 

BRZOZA BIAŁA

Najpopularniejsze zioła na szybszą przemianę materii

To nie tylko ziółko na infekcje i odporność. Brzoza pomaga nam i naszej przemianę materii poprzez większe wydzielanie żółci powodu je szybsze trawienie, a nasz metabolizm jest w szybszym tempie pobudzony do działania.

 

 

 

 


Mamy naturalną broń do walki o bycie fit. Wykorzystujmy te źródła. Nie podążajmy jedynie za modą i reklamą. Powróćmy do korzeni. Najpopularniejsze zioła na szybszą przemianę materii dają nam możliwości na różnorodne ich wykorzystanie. Szkoda truć organizm suplementacją i innymi sztucznymi środkami farmaceutycznymi. Może Wy w komentarzach napiszecie jakie macie naturalne sposoby na szybszą przemianę materii?. Czym się wspieracie korzystając z natury i jej bogactwa?.

 

Bernardeta Nosek - Copywriting  Bernardeta Nosek

 

 

9 thoughts on “Przemiana materii – zioła wspierające

 • 21 czerwca 2017 o 10:38
  Permalink

  Sama nie mam żadnego sposobu na przyspieszenie przemiany materii, moja ma się całkiem dobrze i nie mam potrzeby jej podkręcania.

  Odpowiedz
 • 21 czerwca 2017 o 21:34
  Permalink

  Artykuł dla mnie 🙂 Mam tylko pytanie o aplikację. Czy na przykład mniszek lekarski kupuje się w aptece i parzy jak herbatę?

  Odpowiedz
 • 22 czerwca 2017 o 20:51
  Permalink

  Znam te zioła i poza bratkiem stosuję co jakiś czas wybrane, ale zawsze warto się utwierdzić w przekonaniu, że warto. Dzięki i pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 • 25 czerwca 2017 o 22:24
  Permalink

  ostatnio pijam kawę z dodatkiem mniszka lekarskiego właśnie! Pyszna jest! I jaka zdrowa

  Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2017 o 09:33
  Permalink

  Moja przemiana materii ma jakiegoś hopla, bo im więcej się ruszam, tym prędzej łapię dodatkowe kilogramy. 😉

  Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2017 o 10:46
  Permalink

  Świetny tekst – ludzie tak często posiłkują się sztuczną suplementacją, zamiast sięgnąć po naturalne składniki 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply

%d bloggers like this: